Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Dalin fotot e reja nga misteri i vdekjes së Mehmet Shehut, pranë krevatit kishte një gotë me lëng që…(FOTO)

po lexohet

Dalin foto të reja nga dhoma e gjumit të ish-kryeministrit të Shqipërisë, Mehmet Shehu, i cili u gjet pa jetë në krevatin e tij.

Në emisionin “Opinion”, kanë dalë foto të reja të shkrepura nga grupi hetimor, ku dallohen detaje të pa zbuluara më parë.

Në komodinën e tij, shihet një gotë, një filxhan dhe një termus, ndërsa u fol për një gotë me një lëng të verdhë që nuk u ekzaminua kurrë dhe që nuk figurojnë të jenë ekzaminuar.

Ndërsa në komonë pranë krevatit ka ilaçe e madje dhe një krem “Nivea”, i pamundur për t’u gjetur në Shqipëri në atë kohë kur vendi ishte totalisht i mbyllur.

Dalin fotot e reja nga misteri i vdekjes së Mehmet Shehut, pranë

Dalin fotot e reja nga misteri i vdekjes së Mehmet Shehut, pranë

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm