Tuesday, November 29, 2022

|

spot_img

Çfarë po ndodh me monedhat e huaja? Me sa shiten dhe blihen dollari, euro dhe paundi

Më të lexuarat

Dollari amerikan është blerë këtë të shtunë, 19 Nëntor me 112.7 lekë dhe është shitur me 113.7 lekë sipas kursit të këmbimit, duke treguar forcim.

Sakaq monedha evropiane Euro blihet me 116.7 lekë dhe shitet me 117.3 lekë, duke treguar qendrueshmëri.

Paundi britanik sot blihet me 133.4 lekë dhe shitet me 134.6 lekë duke treguar forcim.

Çfarë po ndodh me monedhat e huaja? Me sa shiten dhe blihen

- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit