Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Çfarë adhurimi! Efehan tashmë është rritur dhe i bën dhuratat e para mami Almedës

po lexohet

Përveç dhuratave luksoze të Tolgahan, Almeda merr dhurata shumë të ëmbla edhe nga vogëlushi i saj, Efehan. Ai tashmë është kthyer në shokun më të mirë të Almedës, që e shoqëron kudo.

Bukuroshja shqiptare ka postuar një InstaStory ku duket se ka kapur një lule të vogël.

“Efe ma solli,” ka shkruajtur Almeda duke treguar kështu gjestin e bukur të vogëlushit të saj. Janë pikërisht momente të tilla që e bëjnë jashtmase të lumtur një nënë dhe Almeda nuk kishte si të mos e ndante me krenari gjestin e Efehan.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm