Tuesday, June 6, 2023

|

Brenda shtëpisë së Albanin dhe Miriam, kartolina e veçantë e festave (VIDEO)

po lexohet

Miriam Cani e Alban Skënderaj kanë ndarë së fundmi me ndjekësit kartolinën më të bukur familjare teksa duket më të plotësuar se kurrë.

Ata shihen së bashku me dy fëmijët e tyre, Ameli dhe Duam. Çifti shihet duke përqafuar dhe puthur dy fëmijët.

“Festat po afrojnë dhe midis kësaj atmosfere të bukur kemi dëshirë që në këto kohë të vështira të ndajmë me ju sa më shumë pozitivitet”, shkruan Miriam Cani, krahas pamjeve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj)

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm