Tuesday, June 6, 2023

|

Arjoni foto në shtrat me Anën? Emisioni ‘Përputhen’ bën reagimin e papritur për dy konkurrentët

po lexohet

Ngjarje të papritura kanë ndodhur gjatë ditës së djeshme mes konkurrentëve të “Përputhen”.

Pas ‘zhurmës’ së shkaktuar nga disa postime që bëri ish-konkurrentja, Shqipe Hysenaj, ishte Arjoni ai i cili ‘trazoi ujërat’.

Ai publikoi një fotografi në Instagram, ku shihet në shtrat me në vajzë, për të cilën pretendon se është Ana.

“Pantera zgjohu se do ikim te puntata! Datën dhe arsyen pse i publikova do i them në një moment të dytë”, shkroi ai.

Fotografia në fjalë gjatë ditës së djeshme bëri xhiron e rrjetit, por produksioni reagoi përmes një postimi, ku bëri të ditur se sot (e mërkure) do të jetë emisioni që do t’i dedikohet këtij skandali.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me dy konkurrentët.

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm