Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

“S’ngeli VIP dhe pjeshkë pa postuar për Floyd në SHBA”, Stresi reagon ashpër për vrasjen e 25-vjeçarit

po lexohet

Stresi ka reaguar i revoltuar për vrasjen e 25-vjeçarit, Klodian Rasha nga efektivi i policisë.

Në një reagim në rrjete sociale, Stresi shkruan se nuk ngeli asnjë personazh publik shqiptar pa reaguar vrasjen e afro-amerikanit George Floyd pak muaj më parë në SHBA, ndërsa shton me ironi se për 25-vjeçarin shqiptar “nuk ndihen mjaftueshëm të revoltuar.”

“Nuk ngeli VIP dhe pjeshkë pa postuar për zezakun në Amerikë. Po sot pse nuk poston njeri apo nuk ndiheni mjaftueshëm të revoltuar.”, shkruan Stresi.Ndërkohë, më tej ai shton se një ngjarje e tillë ndodhi si në komunizëm.

Dmth i është dukur si armë zjarri??? Prandaj e ka qëlluar? A mos ka dëgjuar të shtëna polici nga autori? Epo krismë s’ka pas, njëlloj si në komunizëm. Turp, turp.”, shkruan Stresi. /abcnews.al

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm