Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Argjira dhe Graciano janë bashkë, dalin pamje të çiftit

po lexohet

Një krisje në lidhjen e Argjirës dhe Gracianos ka kohë që është temë diskutimi në media rozë.

Pas daljes nga shtëpia më e famshme e momentit, si duket Graciano ka arritur ti sheshoj gjërat.

Kjo foto u bë virale nga ndjekësit në rrjetet sociale teksa çifti shihen në një ambient duke bërë blerjet bashkë.

Ndonëse Graciano nuk ka hezituar asnjëherë të shpreh dashurinë qe ka për Gjirën edhe brenda shtëpisë.

Shikoni pamjet më poshtë:

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm