Tuesday, June 6, 2023

|

Ana “harron” Fatjonin, suprizon Melisën me buqetë lulesh për ditëlindje: Të dua shumë

po lexohet

Konkurrentët e Përputhen janë plot supriza. Mbrëmjen e sotme dy vajzat të cilat prej javësh janë bërë pjesë e diskutimeve për një nga djemtë kanë shprehur dashuri ndaj njëra-tjetrës.

Në festën e ditëlindjes së Melisës, Ana e parë e ka surprizuar me një tufë trëndafilash. Vajzat kanë ndarë momentin në rrjetet sociale ku i thonë njëra-tjetrës: Të dua shumë.

Ana dhe Melisa u përplasën me Fatjonin i flirton në takimr me këtë të fundit ndonëse prej javësh kishte dalë me Anën. Vip-magazine.al

të fundit

Shumë pranë Shqipërisë, tërmeti i fortë godet shtetin e Ballkanit (Epiqendra+Magnituda)

Një tërmet i fortë me magnitudë 5 ballë të shkallës Rihter ka goditur Rumaninë, ndërsa lëkundjet janë ndjerë edhe...

të ngjashëm