Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

Dy teste Covid-i brenda pak orësh, Rozana Radi ‘habitet’ me përgjigjet e tyre

po lexohet

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur, Rozana Radi ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Artistja i është nënshtruar dy testeve të njëpasnjëshme.

Në të parin ajo doli negative, por Radi iu nënshtruar sërish testit pasi kishte pasur kontakt me kolegen e saj, gazetaren Fiori Dardha e cila ka zbuluar më parë pozitivitetin me koronavirus.

Ajo shton se është karantinuar dhe po merr mjekimin në shtëpi dhe zotëron një gjendje të qëndrueshme shëndetësore.

“Pas nje rezultati Negativ riperserita tamponin dhe…. POZITIV . Jam karantinuar dhe po marr mjekimin e nevojshem duke u konsultuar me mjekun e familjes. Per momentin jam ne gjendje te qendrueshme shpresojme te shkoj gjithcka mire!” shkruan Radi në postimin e saj.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm