Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Aktorja e famshme turke tregon këngën e preferuar shqiptare: E dua Kosovën dhe Shqipërinë

po lexohet

Nisa Sofiya u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e Ovas në filmin “Miracle in cell no.7”.
Tashmë, vogëlushja numëron shumë fansa nga trojet shqiptare, të cilët nuk hezitojnë edhe t’i shkruajnë në rrjete sociale.

Një prej fansave e pyet aktoren se çfarë mendimi ka për Ylli Limanin dhe Tunën, ndërsa aktorja i përgjigjet se i do shumë ata, por i do shumë edhe Kosovën dhe Shqipërinë.

Ajo ka treguar se kënga e preferuar e saj në shqip është “A don hala”, e kënduar pikërisht nga Ylli Limani dhe Tuna.

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm