Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Rriten frikshëm shifrat e të prekurve nga koronavirusi, humbin jetë dhe dy pacientë në Spitalin Infektiv

po lexohet

ISHP ka konstatuar 61 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit nga 355 testime të kryera.

Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 12 të prekur në Tiranë, 11 në Vlorë, 7 në Durrës, nga 5 raste në Kukës dhe Divjakë, nga 3 raste në Pukë, Korçë, Kurbin, 2 në Krujë dhe nga 1 rast përkatësisht në Shkodër, Fier, Lezhë, Has, Mirditë, Kamëz, Sarandë, Fushë-Arrëz, Selenicë, Belsh.

Ndërkohë, raportohet për dy të vdekur gjatë 24 orëve të fundit. Bëhet fjalë për një 59 vjeçare nga Lushnja dhe një 77 vjeçar nga Vlora.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm