Sunday, May 28, 2023

|

A e dini sa vite diferencë kanë Eni Koçi dhe i dashuri i saj

po lexohet

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci janë një ndër çiftet më të reja të showbizit shqiptar.

Tashmë lidhja e tyre ka marrë të tjera përmasa dhe dyshja ka vendosur të bashkëjetojë.

Por, a e dini sa vjeç është Genci?

Në një kërkim në llogarinë e tij në Facebook, thuhet se Genci ka lindur në vitin 1981, që i bie të jetë 39 vjeç kurse Eni është vetëm 24.

Sipas llogarive, Genci është 15 vite më i madh se këngëtarja!

Gjithsesi kjo betet thjesht një “matematikë” pasi është vërtetuar në kohë se dashuria nuk njeh moshë.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm