Friday, June 2, 2023

|

A do merrte pjesë në filma erotikë? Trejsi Sejdini vendos shifrën marramendëse

po lexohet

Trejsi Sejdini është një nga Miss-et më të komentuara, edhe pse shpesh herë për “skandale” të ndryshme.

Së fundmi, në një intervistë, Trejsi ka treguar nëse do të pranonte të luante në një film për të rritur dhe të realizonte skena erotike. Miss-i ka thënë se për 1milion euro, do ta pranonte ofertën e filmit. Përsa i përket pyetjeve të tjera provokuese, Trejsi ka zgjedhur t’i anashkalojë.

të fundit

Keni plane për fundjavën? Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e...

të ngjashëm