Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Më të dashuruar se asnjëherë, aktorja shqiptare bën gjestin romantik për të dashurin afrikan 21 vjeçar(FOTO)

po lexohet

Aktorja kosovare, Adriana Matoshi ka pranuar publikisht lidhjen e re të dashurisë duke shkaktuar ‘zhurmë’ në platformat online dhe rrjete sociale.

Në një intervistë për ‘Prive’ artistja zbuloi se po përjeton një romancë me futbollistin afrikan Keith i cili është ish-futbollist i klubit vendas, Feronikel.

“Jemi shumë mirë krah njëri-tjetrit. Nuk jemi njohur më përpara, ai nuk e dinte që unë isha aktore dhe as unë se dija që Keith ishte futbollist. Jemi dashuruar në shpirtrat e njëri-tjetrit,” tha Adriana, duke zbuluar edhe sesi janë njohur me djalin 21 vjeçar.

Keith vizitonte shpesh lokalin e aktores dhe aty ka nisur dhe historia e tyre. Matoshi theksoi faktin se familja e saj e ka pranuar lidhjen e dashurisë dhe se nuk janë paragjykues, ndërkohë që së fundmi i ka shprehur sërish ndjenjat publikisht të dashurit të saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, aktorja ka ndarë një fotografi të futbollistit, teksa shihet mbi një motoçikletë.

“Më mungon dashuria ime”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazhit, duke mos nguruar të shprehë ndjenjat.

të fundit

“Trekëndësh dashurie”, analisti: Naimi kishte lidhje jashtëmartesore me një burrë

Analisti Arian Curri ka folur në lidhje me ngjarjen tronditëse që u shënua në Kosovë, ku Naim Museli porositi...

të ngjashëm