Sunday, May 28, 2023

|

“Zonjë në rrugë dhe bushtër në shtëpi”, djali i ‘Përputhen’ flet troç për partneren e ardhshme

po lexohet

Ana Kauri doli në takim me Elvis Lushin këtë javë. Por pas puntatës së djeshme tek “Përputhen”, duket se dyshja nuk do ta vazhdojë njohjen, sepse Ana Kauri zgjodhi dikë tjetër.

Gjatë bashkëbisedimit, ajo i kërkoi Elvis Lushit ta ngacmonte pak, kështu konkurrenti u thellua më shumë dhe kaloi në detaje intime.

Kur e pyeti se si do dëshironte që ta kishte femrën e tij dhe ai nuk hezitoi aspak të jepte një përgjigje të drejtpërddrejtë dhe të papritur, duke thënë: “Zonjë në rrugë dhe bushtër në shtëpi.”

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm