Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Pa komplekse/ Madonna poston foto me të dashurin 36-vjet më të ri(FOTO)

po lexohet

Madonna, 62-vjeç, kaloi festën Falënderimeve me të dashurin e saj, balerinin Ahlamalik Williams, 26-vjeç.

Këngëtarja postoi foto e ulur në prehrin e të dashurit të saj, me një vello të zezë në fytyrë.

Fotot e festave të ndara nga mbretëresha e muzikës pop morën qindra-mijëra pëlqime, por edhe komente të shumta, përfshirë një në të cilin fansat dënojnë me forcë yllin për lidhjen e saj me një djalë 36 vjet më të ri dhe faktin se ai është vetëm dy vjet më i madh se vajza e saj Lourdes.

Por kishte edhe nga ata që shkruan se Madonna mund të bënte shumë më mirë.

ifti është së bashku prej disa kohësh dhe vitin e kaluar babai i balerinit doli në mbrojtje të djalit të tij.

“Dashuria nuk njeh moshë dhe unë jam i lumtur”, ka thënë babai i Williams për TMZ.

Image

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm