Tuesday, December 7, 2021

|

Zbuloni parashikimin e horoskopit: Fundjavë pasionante, por këto shenja duhet të bëjnë kujdes

Më të lexuarat

Kush është këngëtarja e njohur që pritet të futet në shtëpinë e Big Brother

Bëhet me dije se shtëpisë së “Big Brother”, do t’i bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama. Ajo njihet për natyrën e saj energjike dhe “shpërthyese”...

Puthja mes Beatrix dhe Donaldit, reagimi i Arjola Demirit bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Puthja e mes Beatrix dhe Donaldit, mezi pritej jo vetëm nga fansat, por edhe nga banorët brenda shtëpisë së Big Brother Vip. Dyshja, shkëmbeu një...

Shkaktoi zhurmë të madhe! La moderatoren dhe u lidh me Beatrix/ Donald Veshaj sqaron gjithçka për herë të parë: Ju tregoj se çfarë prisja...

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të...

Shkak i ndarjes me Borën ishte Atdheu? Biseda mes Donaldit dhe Antonelës hedh dyshime të forta

Mbrëmja e djeshme ka qenë e tensionuar për Donaldin dhe Trixen. Pas përfundimit të spektaklit Donaldi ka qenë duke biseduar me Antonelën ku i ka...

U operua pasi sëmundja iu rikthye, vjen lajmi i mirë për deputeten shqiptare (FOTO)

Aktorja e njohur shqiptare, njëherazi edhe deputete në Kosovë, Adriana Matoshi është në gjendej të mirë shëndetësore dhe pritet që të lërë spitalin pas...

Dashi
Në dashuri, marrëdhëniet në çift po përmirësohen në sajë të Venusit të favorshëm. Në punë, merrni kohë për të bërë zgjedhjet e duhura, rreziku për të bërë gabime, lidhet i gjithi me nxitimin që ju karakterizon.

Demi
Në dashuri është një e shtunë e favorshme ku të mund të përpiqeni të rikuperoni marrëdhënien me partnerin/en. Në punë gjatë kësaj kohe ndiheni shumë nervozë për problemet që hasni dhe kjo ju bën të ndjeheni herë pas here të shqetësuar.

Binjakët
Pak debat po rikthehet në çift. Jepini partnerit më shumë liri dhe pavarësi. Në punë, fundjava vjen më në fund dhe mund të pushoni pas një jave të ngarkuar.

Gaforrja
Për çiftet që kanë përjetuar kriza të vogla do të jetë një fundjavë pasionante. Në punë mund të ndryshoni punën ose të pranoni të bëni një punë në një situatë të ndryshme nga e kaluara.

Luani
Më në fund, Hëna nuk është më në kahun e kundërt, kështu që nëse keni pasur probleme me partnerin ditët e fundit, këtë të shtunë do të sqaroni gjithçka. Në punë, deri në fund të muajit do t’ju ​​duhet të merrni disa vendime të rëndësishme.

Virgjëresha
Kjo e shtunë u është kushtuar miqësive, jepini partnerit tuaj pak kohë të lirë dhe merruni me miqtë. Një ditë pushimi total në punë, shtyni çështjet më të rëndësishme për të hënën.

Peshorja
Venusi në shenjën tuaj favorizon takime shumë interesante që do t’ju ​​ndriçojnë ditën. Në punë gjëja e rëndësishme është të flasësh vetëm nëse është tejet e nevojshme.

Akrepi
Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh duhet të kenë kujdes nga keqkuptimet. Në punë, punët e reja janë të gjitha një burim shqetësimi, veçanërisht kur bëhet fjalë për të bërë gjëra të ndryshme.

Shigjetari
Ndonjë ngatërresë me partnerin, mund të keni thënë disa fjalë më shumë. Në punë, përpiquni të mendoni me kujdes se çfarë duhet të bëni për të ardhmen.

Bricjapi
Në dashuri do të jetë një ditë plot diskutime për të sqaruar gjëra me partnerin. Në punë, është koha për të bërë një pushim dhe për të reflektuar.

Ujori
Nëse personi që doni është larg, sigurohuni që të lidheni me të. Në punë ka diçka të mirë për të ardhmen, fillon me bërjen e planeve afatgjata.

Peshqit
Në dashuri më në fund do të keni një përgjigje deri në fund të javës. Në punë shumë konflikte në vendin e punës me kolegët, nuk ndiheni plotësisht të kënaqur.

 

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...