Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Xhensila Myrtezaj shfaqet provokuese, djeg Instagramin

po lexohet

Xhensila ka bërë një paraqitje shumë tërheqëse në Instagram, me imazhet e fundit që publikoi.

Ajo shfaqet me një veshje shumë seksi, e cila përbëhet nga një fund i shkurtë, po ashtu edhe një buzë me mëngë të gjata, e cila mbulon vetëm pjesën e gjoksit.

Xhensila ka treguar fizikun e saj mahnitës, barkun e tonifikuar dhe kënbët seksi.

Image

Dukjes ajo i bashkëngjiti një palë çizme me taka të zeza deri në gjunjë, ndërsa flokët i kishte të larguara nga fytyra të lëshuara mbrapa në shpinë.

Këngëtarja kohët e fundit është tejet e komentuar në mediet rozë, për shkak të ndarjes nga aktori Bes Kallaku.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm