Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Habit Ilnisa: Kam takuar vjehrrin, ishte situatë shumë e çuditshme sepse ngriva!

po lexohet

Ilnisa, e ftuar në emisionin “Mos i bjer me top” në Top Channel me moderatorin Ronaldo Sharka, rrëfeu për herë të parë përvojën dhe emocionet që përjetoi kur u takua me babanë e Meritonit dhe vëllain e tij.

Në një rrëfim të sinqertë, ajo zbuloi se si ndjeu dhe si u ndikua nga ky takim i veçantë.

“Në të njëjtën mbrëmje që i bënë surprizën Meritonit, u takova me babanë e tij dhe Rinorin. Ishte emocionuese”, tregoi Ilnisa, duke u ndalur për një moment për të përshëndetur familjen e Meritonit.

Ilnisa dhe Meritoni (Foto: TCH)

Ajo theksoi ndjenjën e fortë të emocionit dhe papritmasit që e kapluar në ato momente të veçanta.

Ronaldo Sharka shtroi pyetjen: “Ke folur me familjarët e Meritonit?” duke hapur rrugën për një tregim të detajuar nga Ilnisa. Ajo u shpreh: “Jam një njeri shumë i çiltër në ndjesinë e parë, por jam shumë emocionale kur bëhet fjalë për gjërat që i do dhe do t’i ruash dhe t’i kesh në jetë”.

Përjetimi i saj ka qenë i thellë dhe i mbushur me ndjenja, ajo i kujtoi ato momente në emision me një pasqyrim të ndjenjave të ngrohta.

“I pashë portalet atë mëngjes edhe vazhdova ditën me një buzëqeshje në fytyrë”, shtoi ajo, duke treguar se kjo përvojë la një ndikim të qëndrueshëm dhe pozitiv te ajo.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm