Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Olta do të rikthehet në ekran më shpejt sesa e mendonim!

po lexohet

Olta Gixhari është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël. Prej disa javësh ajo është shpërngulur sërish në Spanjë, ku edhe ka thënë se do të lindë të birin.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe së fundmi në një “Ask a question” ka lënë të kuptojë se do të rikthehet sërish në ekran.

“Kur do të të shohim sërish në ekran se na mori malli?”, pyet një ndjekës.

“Edhe mua më mori malli për ju. Soon”, shkruan Olta duke na bërë të ditur se do t’i rikthehet shumë shpejt ekranit.

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm