Thursday, July 18, 2024

|

spot_img

Massimiliano Varrese vjen sot në BBV për t’u ballafaquar me Heidin?

po lexohet

Olti Curri ka njoftuar sot se aktori italian Massimiliano Varresse do të futet në shtëpinë e Big Brother Vip Albania që të ballafaqohet me Heidin.

SHIKO VIDEON

Me anë të një story në instagram, ai shkruan se Massimiliano do të hyje sonte në shtëpinë më të famshme në Shqipëri që të sqarohet me Heidin.

Disa orë më vonë lajmi është përgënjeshtruar nga vetë Varresse, i cili ka njoftuar se sot do të jete në një aktivitet në Romë!

Raporti që Heidi kishte krijuar me aktorin italian në Grande Fratello mori përmasa të mëdha në të gjithë shtetin italian.

Kjo pasi aktori vazhdimisht ushtronte trysni mbi Heidin, duke i kërkuar llogari për djemtë e tjerë që qëndronin afër saj.

Dhuna verbale u përshkallëzua çdo ditë e më shumë derisa në Grande Fratello u fut babai i Heidit i cili i kërkoi asaj të dilte jashtë, pasi shëndeti i nënës së saj, Lajlës ishte përkeqësuar pas kësaj situate.

Heidi shpërtheu në lot, dhe mori vendimin për të lënë shtëpinë menjëherë pas spektaklit.

të fundit

Arilena Ara feston sot ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e njohur Arilena Ara feston sot 26 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për të, Ara...

të ngjashëm