Saturday, July 20, 2024

|

spot_img

Luizi i bashkohet Arbanës në Big Brother Vip Kosova? Artisti shton dyshimet me përgjigjen e tij

po lexohet

Luiz Ejlli mund të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova këtë edicion në rolin e produksionit. Këto janë zërat që qarkullojnë prej disa kohësh në rrjet dhe artisti shkodran ka zgjedhur të mos i mohojë.

Në një konferencë me mediat kosovare, ku zyrtarizoi bashkëpunimin si ambasador i pijes energjike Golden Eagle, Luizi u pyet për thashethemet që qarkullojnë se ai do të jetë pjesë e Big Brother Vip Kosova. Ai qeshi fillimisht dhe pastaj zgjodhi të mos japë një përgjigje konkrete për të shtuar akoma më shumë kuriozitetin e ndjekësve. SHIKO MË SHUMË NË VIDEON MË POSHTË:

të fundit

FOTO/ Në ditën më të bukur të saj, Niko Peleshit i mbetet “peng” diplomimi i Aleksias

Aleksia Peleshi, vajza e Ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshit është diplomuar. Ajo ka mbaruar studimet në Barcelonë, në degën...

të ngjashëm