Tuesday, December 7, 2021

|

Vrasja e deputetit britanik, anti-terrori merr përsipër hetimet

Më të lexuarat

Si të ulni nivelet e larta të yndyrnave në gjak

Trigliceridet janë një tip yndyre që gjendet në gjak. Ato i duhen trupit për energji. Por duhet të keni kujdes me nivelet e larta...

Humbi Donaldin, por shikoni se çfarë ka ndodhur me Instagramin e Borës Zemanit në pak ditë

Ditët e fundit Bora-Donaldi-Beatrixa kanë qenë tre emrat më të komentuar dhe jo më kot. Teksa të gjithë prisnin që Donaldi të ribashkohej me...

Zbuloni sa i rëndësishëm është dimri për gjumin, infeksionet dhe lëkurën

Moti i ftohtë mund të duket si ndëshkimi më i madh për dikë që preferon pranverën a verën, megjithatë, ai ofron përfitime shumë të...

Ndodhi mrekullia! Adriana Matoshi kryen me sukses operacionin në tru (FOTO)

Aktorja Adriana Matoshi ka kryer me sukses operacionin në tru pas ridiagnostikimit me Tumor në Tru. Lajmin e bëjnë të ditur mediat e Kosovës. Pritet që...

Ritvana largohet përfundimisht nga “Përputhen”: S’më intereson trekëndëshi imagjinar

Ritvana ka treguar se është larguar nga “Përputhen”. Përmes një postimi në Instagram ajo ka bërë të ditur se nuk do të jetë më...

Anti-terrori ka marrë përsipër hetimin e vrasjes së deputetit konservator David Amess. 69-vjeçari u godit disa herë me thikë ndërsa ndodhej në një kishë në Essex duke bërë takime rutinë.

Policia e Essex-it bëri të ditur se si i dyshuar për ngjarjen u arrestua një 25-vjeçar dhe tashmë dedektivët e anti-terrorit janë duke hetuar për motivet e tij. Sipas mediave në vend, bëhet fjalë për një të ri me origjinë nga Smali dhe vrasja deri më tani është duke u trajtuar si sulm i mundshëm terrorist.

Po ashtu, po shikohet edhe nëse autori mund të ketë pasur probleme të mundshme të shëndetit mendor. Tashmë hetuesit do të kontrollojnë telefonin dhe gjurmët që 25-vjeçari ka lënë në internet.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...

“Po bën bujë në rrjetet sociale”/ Meridiani zbulon se Valoni i ka dedikuar këngë një banore të Big Brother

Valon Shehu është banori i fundit që ka dalë nga shtëpia e “Big Brother VIP”, por edhe pse nuk është më aty banorët herë...

Enca “turpëron” personazhin publik: Herë tjetër kur të më ngacmosh mos i fshi mesazhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, është mjaft aktive në profilet e saj në rrjetet e saj sociale. Në “Instagram”-in e saj mund të gjeni...

“Ah se po përmbahem mos të them diçka më tepër…”/ Debate të ashpra mes Einxhel dhe Sabianit, reagon e revoltuar vajza e këngëtarit

Një prej debateve të nxehta në shtëpinë ë “Big Brother” është ai mes Einxhel dhe Sabianit. Einxheli është komentuar edhe si banorja e cila...