Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

(Video) “S’jam si ty që shkon për 1 kafe”, – degradon debati mes vajzave në Për’puthen, Melisa braktis studion!

po lexohet

Puntata e sotme e Për’puthen ka shkaktuar sërish “trazira” në rrjet dhe këtë herë janë bërë shkak vajzat.

Sërish, ditën e sotme kanë nisur diskutimet rreth seksit dhe virgjërisë e protagonistët e këtij diskutimi ishin Sindi dhe Melisa.

“Unë të tregoj seksin, ti bjeri violinës”, – u shpreh Melisa për Sindin, ndërkohë që kjo e fundit iu përgjigj: “Unë zemër, të paktën kur ta bëj seksin do ta bëj me dikë që ma ndjen, jo me atë që do më japë vetëm një kafe! Dakord?”

“Ke qenë jashtë, ke mësuar 4 gjuhë, i ke rënë violinës, ke bërë koncerte… sikur s’i ka bërë njeri tjetër”, – tha Melisa, kur u pasua nga komenti i Sindit: “Unë s’jam si ty që e bën me një kafe!”

Kaq ka mjaftuar që Melisa të çohet dhe të lërë studion, e pasuar nga shumica e konkurrentëve.

Më poshtë mund të ndiqni momentin në fjalë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

të fundit

Pite me fasule: Një specialitet i pazakontë, shija e të cilit do t’ju kënaqë

Ka variacione të panumërta, dhe këtë herë kemi një variacion të vërtetë dimri Pitet janë padyshim një nga specialitetet më...

të ngjashëm