Wednesday, June 19, 2024

|

spot_img

Misterioze! Dy lapidarë të çuditshëm shfaqen papritmas, dyshohet për vëzhgim alien

po lexohet

Një lapidar misterioz i metaltë është shfaqur papritmas në një kodër rumune. Ai u vu re në 26 nëntor në Batca Doamnei Hill në qytetin Piatra Neamt.

Ky objekt i mistershëm vjen vetëm disa ditë pasi shfaqjes dhe zhdukjes së menjëhershme të një lapidari tjetër në mes të shkretëtirës Utah, duke ngjallur dyshime se po bëhej fjalë për vëzhgim UFO-sh.

Struktura misterioze metalike në Rumani u gjet pak metra larg monumentit të njohur arkeologjik të kalasë “Petrodava Dacian”, shkruan TheSun.

Lajmi i zbulimit i dërgoi vëzhguesit e UFO-ve dhe teoricienët e konspiracionit me shpejtësi në vendin ku ndodhej lapidari, duke pretenduar se kulla me shkëlqim ishte një antenë e fshehtë aliene ose një çip që dërgon hipervalë në hapësirë.

të fundit

Arrestimi i këngëtarit të njohur, flasin miqtë e tij: Polici nuk e njohu, ai refuzoi që të…

Këngëtari u shoqërua në komisariat, ku pas disa orësh u lirua. Sipas miqve të tij, të cilët folën për “Pagesix”,...

të ngjashëm