Thursday, June 8, 2023

|

VIDEO: Hapet qendra e parë tregtare me shkallë lëvizëse në Kamerun, qindra rrëzime

po lexohet

Për herë të parë në Kamerun, këtë javë u hap një qendër tregtare me shkallë lëvizëse, gjë që provokoi qindra rrëzime të klientëve që nuk dinin se si t’i përdornin.

Rrjetet sociale u mbushën me video ku duket që qytetarë të shumtë rrëzohen.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm