Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Është haram”, Besi ndalon Xhensilën të bëjë kërcimin provokues (VIDEO)

po lexohet

Xhensila dhe Bes Kallaku janë çifti i preferuar i publikut shqipotarë, ku patjetër në lidhjen e tyre nuk mungon humori.

Së fundmi Xhensila ka ndarë me ndjekësit një video teksa kërcen një prej sfidave të “TikTok”, po duhet të tund të pasmet.

Patjetër që Besi gjendet aty për mos ta lejuar duke e mbuluar me në sfond këngën: “Është haram”. Patjetër e gjithë kjo ishte një video komike nga ana e çiftit dhe fansat e kanë pëlqyer dhe shpërndarë në masë.

Kujtojmë se së fundi Besi festoi ditëlindjen e tij të 35-të, ku për shkak të grumbullimit në festë gjoba për të dhë ftuarit ishte lajmi kryesorë në media.

të fundit

Ekskluzive/ Zbulohet data, ja kur do të nisë transmetimin Big Brother Vip Albania 3

Big Brother Vip Albania 3 do të nisë transmetimin në ekranin e Top Channel nga e shtuna e datës...

të ngjashëm