Thursday, April 18, 2024

|

spot_img

U hodh nga Infektivi, vdes pacienti me COVID-19

po lexohet

Ka ndërruar jetë pacienti 69-vjeçar i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i Infektivit.

Reshat Grendi, i cili ishte duke marrë trajtim pasi ishte infektuar me Covid-19 mori dje aktin e rëndë duke u vetëhedhur. Ndërkohë pavarësisht përpjekjeve për ta shpëtuar, 69-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

Ai ishte shtruar vetëm një ditë më parë në spitalin Covid-1. Hedhja e 69-vjeçarit nga Fieri është rasti i katërt brenda pak kohësh. Më herët tre pacientë të tjerë anë ndërmarrë aktine rëndë duke u vetëhedhur nga Sanatoriumi.

të fundit

Arrestohet Soni Malaj dhe dy këngëtarë të tjerë, u ndaluan nga policia teksa po performonin në skenë

Këngëtarët shqiptarë Soni Malaj, Don Phenom dhe Sinan Vllasaliu janë arrestuar nga policia zvicerane. https://youtu.be/d25k816hXlk Sipas raportimeve të mediave, artistët do...

të ngjashëm