Monday, May 29, 2023

|

U hodh nga Infektivi, vdes pacienti me COVID-19

po lexohet

Ka ndërruar jetë pacienti 69-vjeçar i cili u hodh ditën e djeshme nga kati i dytë i Infektivit.

Reshat Grendi, i cili ishte duke marrë trajtim pasi ishte infektuar me Covid-19 mori dje aktin e rëndë duke u vetëhedhur. Ndërkohë pavarësisht përpjekjeve për ta shpëtuar, 69-vjeçari nuk ka mundur të mbijetojë.

Ai ishte shtruar vetëm një ditë më parë në spitalin Covid-1. Hedhja e 69-vjeçarit nga Fieri është rasti i katërt brenda pak kohësh. Më herët tre pacientë të tjerë anë ndërmarrë aktine rëndë duke u vetëhedhur nga Sanatoriumi.

të fundit

EKSKLUZIVE/ Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit, ja detajet nga ceremonia e veçantë

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Lajmi bëhet me dije nga burime ekskluzive...

të ngjashëm