Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Ish nusja e Isli Islamit që sipas Dojna Memës “e ka rrotulluar si ai ka dashur”

po lexohet

Isli Islami ka kthyer pas kohën duke kujtuar dashurinë e tij te vjetër, violinçelin.

Vetë Isli ka ripostuar në story nje postim të tij të vitit 2016 me pershkrimin “Superxhiro ish-nuses”. Pasi pamë postin origjinal ajo çka ne na ra në sy ishte pikërisht komenti epik i Dojna Memës  e cila shkruan: “Haha ti të paktën e rrotullon si të duash”.

Kemi qeshur jo pak herë  me komentet mes kolegësh dhe ndërkohë vetë Islin së bashku me Ori Nebiaj mund ta ndiqni çdo mëngjes në programin e tyre të mëngjesit Wake Up dhe të jeni të sigurtë që batutat e të dyve përgjatë emisonit janë vërtetë për të mos u humbur.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm