Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

“Tushemishti, një tjetër perlë e Shqipërisë” (VIDEO)

po lexohet

Kryeministri, Edi Rama, herë pas here promovon bukuritë natyrore të Shqipërisë.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Rama ka zgjedhur këtë herë fshatin e bukur të Tushemishtit, të cilin e cilëson si një tjetër perlë të Shqipërisë.

“MIRËMËNGJES, dhe me bukuritë që ofron Tushemishti, një tjetër perlë e Shqipërisë tonë, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/138734771522/posts/10157979544496523/?vh=e

të fundit

Luiz Ejllit i mbyllin sërish Instagramin, kallëzon rastin në polici

Këngëtarit, aktorit dhe ish-banorit të Big Brother VIP i kanë mbyllur sërish faqen e tij në rrjetin social Instagram. Ai...

të ngjashëm