Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Shiu prish planet e plazhit, por si do të ndryshojë moti këtë pasdite

po lexohet

Sipas MeteoAlb, dita nis me kthjellime dhe vranësira kalimtare por duke ju afruar mesditës vranësirat shtohen duke rrezikuar reshje fillimisht në zonat lindore të cilat gradualisht përfshijnë edhe pjesën tjetër të territorit.

Ndërkohë pritet që kthjellimet të rikthehen në mbrëmje.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur vlerat ditore nga 11°C deri në 34°C.

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 4-5 ballë.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm