Tuesday, December 7, 2021

|

Tha se nuk ka asgjë mes tyre, por Semi Jaupaj “surprizohet” nga Donald Veshaj gjatë kohës që lahej në vaskë me të brendshme

Më të lexuarat

Janë ndarë?! Pas dy vitesh Dua Lipa dhe Anwar Hadid nuk janë më njësoj

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid, janë shfaqur kudo bashkë duke lënë të kuptohet se lidhja e tyre është duke shkuar...

Do merrni lajme pozitive! Horoskopi i sotëm ka rezervuar surpriza, ja çfarë thotë për secilën shenjë

Dashi Ndikimi i kundërt i Afërditës do ju kthejë në mendje dyshimet e së shkuarës për partnerin/partneren. Diçka nuk shkon edhe në punë, ku do...

Donaldi i dha varësen dhe pastaj u “martua” me Beatrixin, a do të futet Bora Zemani në Big Brother

Bora Zemani, Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë kthyer në trekëndëshin e dashuriës më të përfolur të momentit. Së fundmi mediat kanë shkruar se Bora...

Vrasja e dyfishtë në Astir, çfarë roli kishte Bela në ekzekutimin e Erigers Mihasit

Një 20-vjeçare nga Lushnja, studente e arkitekturës është thirrur nga prokuroria si pjesë e hetimit për vrasjen e Erigers Mihasit mbrëmjen e 13 tetorit...

Çfarë do të thotë të ushqehesh pastër? Rreziqet dhe përfitimet

Të “ushqehesh pastër” është një mënyrë e re e të ngrënit, që ka të bëjë me zgjedhjen e ushqimeve natyrale dhe shmangien e ushqimeve...

Afrimiteti i Donald Veshajt dhe Semi Jaupajt brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” ka ngritur dyshimet se mes tyre po lind një histori dashurie.

Artistët janë njohur më parë me njëri-tjetrin, pasi Semi është shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani, e cila është ish e dashura e aktorit të humorit.

Pavarësisht ndarjes së ish-çiftit, Donaldi dhe Semi vazhdojnë të ruajnë marrëdhënie të mira bashkë. Diskutimet, afrimiteti, lojërat që ata bëjnë me njëri-tjetrin, i kanë bërë edhe banorët e tjerë të dyshojnë se mes tyre mund të ketë diçka.

Ndonëse e mohuan, ditën e djeshme, Donaldi ka bërë një veprim të papritur. Aktori i humorit shkoi tek Jaupaj gjatë kohës që ajo ishte në vaskë së bashku me Beniada Nishanin, dhe i vendosi një kurorë me lule në kokë.

Gjatë bisedës së djeshme mes Semit, Donaldit, Palomës dhe disa banorëve të tjerë, këngëtarja ua bëri të gjithëve të qartë se mes saj dhe Veshajt nuk ka asgjë më shumë sesa shoqëri dhe respekt.

Pjesë nga biseda:

Paloma: Familja jote e ka problem që ti të qëndrosh me një femër të martuar?

Donald Veshaj: Të martuar?

Semi Jaupaj: S’ka qenë e martuar.

Paloma: Me fëmi?

Donald Veshaj: Jo, asnjëherë. Ata duan që unë të jem i lumtur. Dhe kur unë jam i lumtur, janë edhe ata.

Semi Jaupaj: Ai ka ndejt 3 vjet me atë, si mund ta kishte për ters?

Paloma: Arsyeja e ndarjes së asaj vajzës (Borës) nga partneri që kishte…

LEXO EDHE:

Rindizet sherri/ Olti Currit nuk i del inati me Arbana Osmanin, i publikon foton dhe befason me atë që thotë për moderatoren

Donald Veshaj: Isha unë?…

Semi Jaupaj: Ohoo jo.

Donald Veshaj: Jo, nuk isha unë.

Semi Jaupaj: Jo moj shoqe, ti se dike historinë fare, mos flit kot. Ajo është ndarë vite përpara.

Paloma: He mi se s’ka 100 vjet që është ndarë se….

Semi Jaupaj: Ka, ka. E ka çunin në klasë të parë ajo oj shoqe!

Monika Lubonja: Unë për shembull mendova se ju të dy jeni njohur që nga jashtë dhe do të përjetojnë dashuri, thashë unë.

Semi Jaupaj: Po jo mi, ne dukeshim që s’ishim ashtu…Dukeshim po them…dukemi që s’jemi ashtu. Unë e kam kiminë me këtë robin, por e kam që nga jashtë, shoqëri, tjetër lidhje.

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...