Tuesday, December 7, 2021

|

Koha për aventura/ Parashikimi ditor i horoskopit, zbuloni surprizat që kanë rezervuar yjet për shenjën tuaj

Më të lexuarat

Nëna mbështet Donald Veshajn në lidhjen e re me Beatrix Ramosaj! Arsyeja pse ajo ishte kundër lidhjes së aktorit me Bora Zemanin

Një muaj që nga nata kur drejtuesja e emisionit “Përputhen” hyri në “Big Brother” të takonte shoqen e saj të ngushtë, Semin, por doli...

Rrjeti po e ‘kryqëzon’ për lidhjen me Donaldin, reagon Fjolla Morina dhe ka diçka për t’i thënë Beatrix

Telenovela Tiksa-Donald-Bora tashmë prej ditësh, ka krijuar shumë diskutime dhe ka nxitur shumë komente nëpër rrjete sociale, jo vetëm nga fansat e tyre, por...

Është ndarë nga Romeo? Vajza e Niko Peleshit tregon si qendron e vërteta me vetëm një foto

Vajza e Niko Peleshit, Aleksia është tashmë një ndër personazhet më të diskutuar në mediat rozë. Shkak për këtë është bërë lidhja e saj...

Çfarë sinjali priste Donaldi? Zbulohet e vërteta e “mesazhit” që do t’i dërgonte Bora Zemani(FOTO)

Puthja e Donaldit me Beatrix është komentuar gjatë kudo. E gjitha kjo prej faktit se aktori tha se kishte rënë dakord me ish të...

Meri Shehu bën parashikimin e horoskopit për muajin dhjetor, cila është shenja më me fat e këtij fundviti

Është data 1 dhjetor, muaji i fundit i vitit 2021 dhe, si çdo fillim muaji, astrologia Meri Shehu bën renditjen e shenjave me fat...

Dashi

Në dashuri këtë fillimjavë bëni mirë që t’i kontrolloni fjalët dhe emocionet, jo vetëm të hënën, por për 48 orë. Hëna disonante mund të sjellë disa dyshime. Në aspektin e punës, shfaqen ndryshime në horizont, edhe udhëtime. Do të donit të largoheshit, por kjo nuk është koha më e mirë.

Demi

Në dashuri, një person do t’ju japë shumë emocion ndjenjash. Në punë, situata e përgjithshme është e favorshme, por kushtojini vëmendje shpenzimeve.

Binjakët

Në dashuri disa mendime ju vijnë në kokë dhe ju trazojnë. E mira është të sqaroni gjërat, por në varësi të marrëdhënieve që keni me personin pranë jush. Edhe puna nuk duket fort mirë, jeni në një fazë shpengimi, por kjo vlen vetëm për profesionistët e pavarur.

Gaforrja

Në dashuri, kushtojini vëmendje asaj që i thoni partnerit/es tuaj. Jo çdo gjë thuhet dhe jo çdo gjë bëhet objekt bisede që më së shumti, më pas degjeneron në debate pa përfitim. Në punë, perspektiva afatshkurtër është shumë e mirë.

Luani

Në dashuri, nëse ju pëlqen dikush dhe ky person nuk ju refuzon, madje u jep sinjale se ndjen diçka për ty, dilni tani. Nga ana tjetër jeni duke u përfshirë në një situatë me një person i cili po ju pengon të bëni diçka që e dëshironi fort.

Virgjëresha

Në dashuri do të jetë një ditë e qetë, por disa probleme pritet të shfaqen në fundjavë. Në punë nuk dini si të silleni, ndoshta sepse shumë angazhime keni marrë përsipër. E gjitha kjo po krijon ca si shumë stres për ju.

Peshorja

Në dashuri, për disa ditë lëreni partnerin/en të qetë, sepse dhe Hëna është në disfavorin tuaj. Në punë, lërini gjërat të shkojnë si të shkojë, nus u përpiqni më kot. Do të jetë një ditë plot pengesa, të cilat do të shkaktojnë vonesa në kryerjen e detyrave, por nganjëherë nuk ke ç’të bësh.

Akrepi

Në dashuri, Hëna është në sextile, një aspekt pozitiv në astrologji, do të përballeni me një ligjërim të mprehtë brenda 48 orëve nga personi që keni për zemër, që po aq për zemër ka dhe shprehjen plot pasion të gjërave. Në punë, gjërat shkojnë thjesht mirë, rutinë e përditshme.

Shigjetari

Në dashuri këtë të martë nuk priten zhvillime, por më 14 dhe 15 tetor do të jenë ditë shumë pozitive për takime të reja. Në punë, një shef po përpiqet vazhdimisht t’ju mënjanojë, sytë katër!

Bricjapi

Në dashuri, tek çiftet ku ka probleme të rëndësishme për t’u zgjidhur, është pak e vështirë të gjesh ekuilibrin e duhur. Në punë, personat e vetëpunësuar nuk kanë pse të merren me një problem të vogël të pazgjidhur ekonomik, nuk keni ndonjë dëm.

Ujori

Në dashuri, filloni të shikoni përreth, është koha për të filluar aventura të reja. Edh në punë është koha për ndryshim, mundësi të reja shfaqen në horizont.

Peshqit

Në dashuri, situata po përmirësohet. Por kujdes, sepse sjellje të caktuara krijojnë një keqkuptim në jetën në çift. Do të jetë mirë të jeni më pak impulsiv nëse doni të shmangni këto keqkuptime. Në punë, kohët e fundit ka rënë entuziazmi

- Advertisement -

More articles

- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Pu pu pu, shihemi në gjyq”, Flori Mumajesi i bën kërkesën e papritur Eni Çobanit (FOTO)

Këngëtari Flori Mumajesi dhe Anxhelina katër ditë më parë publikuan videoklipin  e tyre, i cili përmban dy këngë “Anash x Doja”. Këto dy projekte muzikore...

“Tani do fillojë goditja”, Spartak Ngjela del me paralajmërimin ‘bombë’ dhe ‘drithëron’ politikën shqiptare

Avokat Spartak Ngjela ka komentuar vizitën në Tiranë të të dërguarit të Posaçëm të SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escoba. Ngjela në një intervistë...

Ergita Bahja, zëri kumbues që befasoi jurinë e huaj në Eurovizion(VIDEO)

Nëse vetëm e dëgjoni performancen, pa e parë se kush po këndon, nuk do ta bëni dot dallimin nëse është vetë Rona Nishliu apo...

“Ti shitesh për një drekë”/ Plas debati në “Përputhen”, Arjan Konomi-konkurrentes: Gënjen sy për sy

Alvisa Qarri dhe Bahkim Sahiti, u deklaruan për njëri-tjetrin, ditën e shtunë në “Prime”. Mirëpo opinionisiti i njohur, Arjan Konomi, tha se kjo deklaratë...

E BUJSHME/ Arbana Osmani tregon vendimin e marrë për Donald Veshajn, çfarë do bëjë Romeo Veshaj

Prej kohësh përflitet se Big Brother VIP do të vërë në lojë banorët duke ndërruar binjakët. Pra në vend të Donaldit do të futet Romeo...