Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Tërmeti në Shqipëri zgjon banorët, ja ku ishte epiqendra

po lexohet

Lëkundje me magnitudë janë regjistruar mëngjesin e ditës së sotme në Durrës.

Sipas të dhënave, lëkundjet ishin në thellësi 5 kilometër, me magnitudë 5 të shkallës rihter.

E frikshme/ Ngjashmëria e tërmetit të sotëm me atë të 26 nëntorit në Durrës

Epiqendra e tërmetit u lokalizua 17 kilometra nga Laç i dhe 27 kilometra nga Durrësi. Nga lëkundjet fatmirësisht nuk raportohet për dëme materiale apo njerëz të lënduar. 

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm