Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Tërmet në Shqipëri, ku ishte epiqendra

po lexohet

Lëkundje tërmeti janë regjistruar këtë të martë në Ungrej të Lezhës. Sipas EMSC, tërmeti kishte magnitudë 3,4 ballë.

Ndërsa, epiqendra ka qenë 7 km larg Lezhës dhe 59 km larg Durrësit.

Të dhënat:


Ndërkohë, raportohet se lëkundjet janë ndjerë në disa qytete të vendit.

të fundit

Reshje shiu dhe dëbore në vend, temperaturat pësojnë rënie

Një sistem i fuqishëm vranësirash do të vendoset në territorin shqiptar duke sjellë reshje shiu në Ultësirën Perëndimore si...

të ngjashëm