Wednesday, December 6, 2023

|

spot_img

Në burg për aferën “Partizani”, Apeli merr vendimin e pazakontë për dhëndrin e Berishës

po lexohet

GJKKO vendos masën ‘arrest shtëpie’ për Jamarbër Malltezin. Ky fakt u bë i ditur nga avokati i Berishës, Genc Gjokutaj.

Malltezi ishte në burg për çështjen “Partizani”, ndërsa akuzohet për korrupsion pasiv. Sakaq, për këtë çështje ndaj Berishës u caktua masa ‘detyrim paraqitje

të fundit

Këmbimi valutor për ditën e sotme/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, ja çfarë po ndodh me...

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 93.6 lekë dhe do shitet me 94.7...

të ngjashëm