Friday, June 2, 2023

|

Temperatura deri në 39°C, por pasditja sjell rrebeshe shiu në zonat malore

po lexohet

Edhe gjatë ditës së sotme do të mbizotërojë mot i qëndrueshëm dhe temperatura të larta.

Sipas Meteoalb, masat ajrore të qëndrueshme me origjinë veriperëndimore do të diktojnë kthjellime dhe temperatura të larta gjatë pjesës së parë të ditës. Por pjesa e dytë e ditës sjellë kalime vranësirash nëpër territor, ku më të dukshme do jenë në zonat malore duke gjeneruar dhe rrebeshe shiu.

Temperaturat e ajrit mbeten të larta në  mëngjes dhe mesditë duke luhatur vlerat ditore nga  17°C deri në 39°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi deri 30-35 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar brigjet detare dallgëzim 3 ballë.

të fundit

Takime të rëndësishme! Venusi do fillojë një tranzit që do të zgjasë shumë muaj, horoskopi i së premtes

Dashi Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill Tani ju mund të merrni me të vërtetë zhytjen që keni qenë...

të ngjashëm