Sunday, May 28, 2023

|

Tashmë është zyrtare, Xhemi Shehu largohet nga Portokallia: Nuk do jem më pjesë e programit

po lexohet

Prej kohësh rrjeti zien nga lajmet për largimin e emisionit Portokalli drejt një televizioni tjetër.

Kjo mbetet ende e paqartë, por Xhemi Shehu ka zgjedhur të sqarojë ndjekësit për rolin e saj në këtë program.

Duke replikuar me një prej tyre në një postim ku shfaqet krah mikeshës së saj Arbana Osmani, Xhemi pranon se nuk do të jetë më pjesë e Portokallisë.

U bë kohë që në media përflitej se Shehu do të hiqte dorë nga prezantimi i emisionit të humorit “Portokalli” mirëpo asgjë konkrete nuk ndodhi dhe ajo u pa sërish duke e moderuar sezonin që sapo kaloi.

Mirëpo këtë herë Xhemi vendosi që të largohej tërësisht nga ekrani i “Top Channel”, pas 17 vitesh në këtë televizion.

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm