Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Tashmë është zyrtare, Xhemi Shehu largohet nga Portokallia: Nuk do jem më pjesë e programit

po lexohet

Prej kohësh rrjeti zien nga lajmet për largimin e emisionit Portokalli drejt një televizioni tjetër.

Kjo mbetet ende e paqartë, por Xhemi Shehu ka zgjedhur të sqarojë ndjekësit për rolin e saj në këtë program.

Duke replikuar me një prej tyre në një postim ku shfaqet krah mikeshës së saj Arbana Osmani, Xhemi pranon se nuk do të jetë më pjesë e Portokallisë.

U bë kohë që në media përflitej se Shehu do të hiqte dorë nga prezantimi i emisionit të humorit “Portokalli” mirëpo asgjë konkrete nuk ndodhi dhe ajo u pa sërish duke e moderuar sezonin që sapo kaloi.

Mirëpo këtë herë Xhemi vendosi që të largohej tërësisht nga ekrani i “Top Channel”, pas 17 vitesh në këtë televizion.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm