Saturday, May 25, 2024

|

Ballina Etiketimet Provimet e matures

Etiketim: provimet e matures

Matura Shtetërore/ Dalin rezultatet e provimit të gjuhës së huaj, QSHA...

Qendra e Shërbimit Arsimor ka publikuar notat e provimit të parë të Maturës Shtetërore që ishte ai i gjuhës së huaj. Notat kanë dalë në...

Shahini: Testet nuk penalizojnë, stërpolitizim i skajshëm që shpërqendron nxënësit

Ministrja Besa Shahini me anë të një video-mesazhi, i është drejtuar maturantëve dhe prindërve të tyre, duke i siguruar ata se kanë në dispozicion...