Thursday, June 8, 2023

|

Si të sillni bashkëshortin në shtëpi për 2 sekonda në shtëpi? Rezarta Shkurta iu tregon sekretin me foton provokuese

po lexohet

Rezarta Shkurta ndan rrallë herë detaje nga jeta e saj personale, por në ato pak raste që vendos ta bëjë këtë gjë, është e sigurt që merr menjëherë vëmendjen e mediave rozë. Së fundmi, ajo ka treguar një “metodë” për të gjitha gratë, sesi ta bëni bashkëshortin të vijë në shtëpi menjëherë sapo e kërkoni ju.

Rezarta ka publikuar dy foto, ku duket një mace me këmbët e ngritura, ku ka etiketuar bashkëshortin e saj Ermalin dhe ka shkruajtur: “Dreka është gati.”

 

Pas kësaj, ka postuar vazhdimin e bisedës me bashkëshortin, i cili i shkruan: “Erdhaaa,” duke thënë se ky është sekreti për të patur burrin për dy sekonda në shtëpi. Postimi i saj i cili është bërë me doza humori, është interpretuar edhe si provokim seksual, gjithsesi çdo çift ka mënyrat e veta të komunikimit.

të fundit

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen së shpejti me një ceremoni private në Toskana Itali. Është bërë e...

të ngjashëm