Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Gazetari i njohur shqiptar del me koronavirus: Kam pasur ethe dhe temperaturë (FOTO)

po lexohet

Gazetari i njohur i Kosovës Berat Buzhala ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Buzhala përmes një postimi në Facebook-un e tij.

Duke ironizuar faktin se kjo nuk paska qenë një ditë e mirë për presidentët referuar akuzës së ngritur nga Gjykata Speciale ndaj Hashim Thaçit, Buzhala shkruan se stafi me të cilin ai punon kanë rezultuar negativ.

Ai shton se ka pasur temperaturë, ethe dhe të gjithë shenjat që tregojnë se është i prekur nga koronavirusi.

Megjithate kjo dite nuk paska qene e duhur per presidentet 🙂

Sot e kam kry nje test ne QKUK dhe kam dale pozitiv, pra e kam virusin e njohur si COVID 19. Ne anen tjeter Leonard Kerquki qe rri non stop bashke me te ka dale negativ. Po du me thane qe algoritmi i ketij virusi qenka interesant. Qekaq. Ka mundesi qe krejt kemi me kalu kah ky viran. E di qe ju intereson: temperature dje kam pase ma shume, edhe ethe. Sot ma pak temperature e ma pak ethe. Nyjet nuk po me dhamin, ererat po i ni hala etj. etj. Megjithate e ftoj publikun qe te mos e zhvendose vemendjen prej ngjarjeve politike.”, shkruan Buzhala.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm