Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Si nëpër filma, Xhemi Shehu krijon atmosferën ‘magjike’ në shtëpi me rastin e festave(VIDEO)

po lexohet

Xhemi Shehu është një nga femrat më popullore në showbizzin shqiptar. Moderatorja e  ka mbajtur gjithmonë jetën private larg vëmendjes mediatike, ndërkohë që së fundmi ajo ka publikuar një fotografi shumë të veçantë nga shtëpia e saj.

Me rastin e festave të fundvitit Shehu bashkë me familjen e saj kanë krijuar një ambient ‘magjik’, të cilin shpesh e kemi hasur nëpër filma.

Pamjet në ‘Instastory’ kanë marrë menjëherë vëmendjen e publikut pasi çdo gjë duket kaq perfekte dhe e ngrohtë, të cilën Xhemi e shoqëroi me me këngën e famshme të Michael Buble, “It’s beginning to look a lot like Christmas.”

të fundit

Parashikimi i horoskopit për ditën e sotme, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju

Dashi Ju keni shtylla të forta mbështetjeje përreth jush. Ka drita udhëzuese që ndihmojnë për të treguar rrugën Përdorni mbështetjen...

të ngjashëm