Tuesday, December 5, 2023

|

spot_img

Shpërthimi i rasteve me Covid-19, Manastirliu bën apelin e fortë për qytetarët

po lexohet

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka bërë apel për respektimin e masave duke deklaruar se virusi po përhapet shumë lehtë duke rrezikuar shëndetin e gjithësecilit.

Ajo bën apel të respektohen masat për të mbrojtur veten dhe të afërmit, pasi vetëm duke treguar kujdes mund ta mposhtim Covid-19.

“Virusi përhapet shumë lehtë, duke rrezikuar shëndetin e gjithësecilit!

Por po kaq lehtë mund të ndalet, nëse zbatohen në përditshmëri këto rregulla të thjeshta
Mbroni veten dhe të afërmit tuaj!

Vetëm duke treguar kujdes mund ta mposhtim Covid 19
Respektoni Rregullat”, shkruan Manastirliu.

të fundit

“BBV3″ pritet të nisë në Janar, zbulohen disa nga emrat e rinj, ja kush mund të bëhet pjesë e...

Në një kohë kur për “Big Brother Vip Albania” ka nisur të aludohet për datën e janarit, të gjithë...

të ngjashëm