Sunday, October 1, 2023

|

spot_img

Sa foto e ëmbël! Ami tregon kapiteni i jetës së saj, dhe nuk është Ermali

po lexohet

Amarda Toska ka ndarë pasditen e sotme një foto mjaft të ëmbël të djalit të saj Joel të veshur si kapiten.

Vogëlushi shfaqet mjaft i buzëqeshur teksa shijon pushimet me prindërit e tij.

Kapiteni i jetës sime”, shkruan Ami krah fotos.

Ami dhe Ermali kanë dy fëmijë nga martesa e tyre, ndërsa janë një çift mjaft i njohur nga publiku shqiptar.

të fundit

Blero bëhet romantik! Në 1-vjetorin e lidhjes këngëtari i bën partneres dedikimin e ëmbël

Këngëtari i njohur Blero Muharremi pas ndarjes nga ish-bashkëshortja, Afrona Dika, ka zbuluar se ka rigjetur sërish dashurinë. Megjithatë artisti...

të ngjashëm