Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Alvin Berisha kthehet në Shqipëri, si ka ndryshuar vogëlushi që u shpëtua nga kampi i ferrit

po lexohet

Alvin Berisha, vogëlushi i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri është kthyer në Shqipëri bashkë me babanë e tij.

Ata kanë ndarë një foto në rrjetin social Instagram, pranë Portit të Durrësit.

Alvin tashmë është transformuar që pas shpëtimit nga kampi i ferrit dhe duket në gjendje mjaft të mirë.

Pas largimit nga kampi Al Hol, ai iu nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale në këmbë.

Ai mbeti i plagosur gjatë një atentati me bombë në Siri ku fatkeqësisht humbi jetën nëna e tij.

të fundit

Përmbyset historia! Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit

Çifti Sara Hoxha dhe Ledri Vula janë përfolur shpesh në media që nuk janë më bashkë, por asgjë e...

të ngjashëm