Sunday, May 28, 2023

|

Rusja ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve, a është kjo modelja më seksi që keni parë?

po lexohet

Modelja e famshme ruse ka ‘mahnitur’ të gjithë me foton e fundit.

Modelja e famshme ruse, Anasatasia Kvitko, është një prej emrave më të komentuar të momentit.

Ajo me ndjekësit në Intagram ndan imazhe të ndryshme ku tregon format e përkryera trupore dhe njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

Anastasia e ka publikuar një foto ku tregon gjoksin dhe jo vetëm. Me këtë imazh u ka ngacmuar keq imagjinatën ndjekësve të saj të shumtë.

 

View this post on Instagram

 

Have a nice weekend 💕 @fashionnova @fashionnovamen Fashionnovaparner

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

të fundit

Nuk ka qetësi për vendin fqinj, goditet nga një tjetër tërmet i fuqishëm, ja ku ishte epiqendra

Një tërmet me magnitudë 3.2 Rihter ka lëkundur vendin fqinj rreth orës pesë të mëngjesit sot. Epiqendra e tërmetit është...

të ngjashëm