Wednesday, June 12, 2024

|

spot_img

Rritje e lehtë te monedhat e huaja/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari sot

po lexohet

Sot, më 8 Gusht 2023, dollari amerikan blihet me 93.7 lekë dhe shitet me 95.1 lekë.

Euro blihet me 103.3 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Paundi britanik blihet me 118.8 lekë dhe shitet me 120.8 lekë.

Franga zvicerane blihet me 106.7 lekë dhe shitet me 108.4 lekë.

Dollari kanadez blihet me 69.5 lekë dhe shitet me 72 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Rritje e lehtë te monedhat e huaja/ Me sa shiten e blihen euro dhe dollari

të fundit

E trishtë: Vesa Smolica humbë njeriun e dashur

Këngëtarja dhe ish banorja e ‘BBVA’, Vesa Smolica ka njoftuar që ka humbur një njeri shumë të afërt. SHIKO VIDEON:!function(r,u,m,b,l,e){r._Rumble=b,r||(r=function(){(r._=r._||).push(arguments);if(r._.length==1){l=u.createElement(m),e=u.getElementsByTagName(m),l.async=1,l.src="https://rumble.com/embedJS/u3ivb6u"+(arguments.video?'.'+arguments.video:'')+"/?url="+encodeURIComponent(location.href)+"&args="+encodeURIComponent(JSON.stringify(.slice.apply(arguments))),e.parentNode.insertBefore(l,e)}})}(window,...

të ngjashëm