Wednesday, October 4, 2023

|

spot_img

Jori publikon foton epike dhe zbulon se si është të udhëtosh me Beniadën

po lexohet

Beniada Nishani dhe Jori Delli janë dy vajzat e njohura të cilat u kthyen në personazhe në vendin tonë nga “Big Brother Vip Albania”.

Të çiltra dhe të bukura, dy vajzat kanë arritur të fitojnë zemrat e publikut.

Tashmë që eksperienca ka përfunduar (dhe që Beniada është single) kanë nisur edhe aventurat për ato.

Dy vajzat kanë nisur pushimet në Shqipëri dhe nuk ngurojnë që të tregojnë eksperiencën me ndjekësit. Por, Jori ka treguar dhe një pjesë ‘off record’, atë që nuk tregohet në Instagram.

Jori publikon foton epike dhe zbulon se si është të udhëtosh

të fundit

Deklarata e fortë e “Zogut të Tiranës”: Gjysma e shqiptarëve janë gay

Djemtë në Tiranë po kujdesen më shumë për pamjen e tyre sipas një vëzhgimi nga Zogu i Tiranës. Në lidhjen...

të ngjashëm