Tuesday, July 16, 2024

|

spot_img

Rezarta Shkurta me Ermalin dhe vajzën e tyre vizitojnë shtëpinë e ish-diktatorit Enver Hoxha

po lexohet

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj Ermal Hoxha janë zhvendosur për të kaluar disa ditë në qytetin e Gjirokastrës bashkë me vajzën e tyre Hera.

Ata kanë vizituar disa nga godina historike në këtë qytet, ndër to edhe shtëpinë muze të gjyshit të bashkëshortit të saj, ish-diktatorit Enver Hoxha.

Shkurta ka ndarë edhe foto me ndjekësit nga kjo vizitë ku shfaqet vajza e saj e cila përkund djepin e vendosur në këtë shtëpi muze.

të fundit

Rike Roçi në pritje të ëmbël? Ish-banorja e BBV flet për herë të parë pas lajmeve

Pak ditë më parë në media qarkulluan lajme që ngrinin dyshime se Rike Roçi ishte në pritje të ëmbël. Këtë...

të ngjashëm