Wednesday, November 29, 2023

|

spot_img

Rama video nga qyteti liqenor: Poradeci i Lasgushit, së shpejti një tjetër kantier të madh(VIDEO)

po lexohet

Kryeministri Edi Rama këtë të enjte e ka nisur me një video nga Pogradeci.

Shefi i qeverisë përmes një video të postuar në Facebook, nga qyteti juglindor i Pogradecit, ka paralajmëruar se së shpejti aty do të çelet një kantier i madh urban.

Ndër të tjera ai thekson se Pogradeci do të transformohet në harmoni me natyrën.

MIRËMËNGJES 😊

dhe me Poradecin e Lasgushit, ku do të çelim së shpejti një tjetër kantier të madh të Rilindjes Urbane, për ta transformuar më tej në harmoni me natyrën e mrekullueshme atë zonë të bekuar, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

të fundit

Përplasje të forta mes banorëve, Edona James ia plas të qarës pas debatit të ashpër me Albyn dhe Lumbardhin...

Emocionet kanë marrë rrjedhë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova” pas një debati të ashpër mes Edona James...

të ngjashëm